تولید محصولی دانش بنیان برای استفاده در نما و کف و دیواره های داخلی ساختمان

 

1

.این محصول بر پایه پلیمر تولید شده که تمام مواد اولیه آن 100 درصد داخلی است و هیچ نیازی به واردات ندارد

2

.این محصول در هر متر مربع 18 کیلوگرم وزن دارد،این قابلیت کمک بسیار شایانی در مبحث سبک سازی ساختمان که دغدغه نظام مهندسی است می نماید.(برای مثال این محصول از سبک ترین سنگ 4 برابر سبک تر است)

3

.این محصول ضربه پذیری بالا/انعطاف در برابر ضربه/ضداشتعال بودن/عدم تغییر رنگ ظاهری و خواص متریال در برابر عوامل جوی و نور خورشید/100 درصد ضد رطوبت/مقاوم در برابر خورندگی را دارا می باشد.به علاوه در طرح و رنگ تنوع نامحدودی دارد.

*مهم ترین ویژگی این محصول که بازار هدف بسیار نیازمند آن است سرعت نصب بالا می باشد.این محصول حداقل 7 الی 11 برابر سریع تر از انواع سنگ های ساختمانی نصب می گردد.این ویژگی به خاطر طراحی ویژه پشت

محصول می باشد که موجب می شود:

1

.زمان و هزینه داربست زدن 7 الی 11 برابر کمتر شود.

2

.در زمان و هزینه استادکار و کارگرها 7 الی 11 برابر صرفه جویی شود.

3

.اتلاف مصالح و ملات بسیار کمتر می شود.(قابل نصب با هر ملاتی می باشد)

4

.عدم نیاز به هرگونه زیرسازی (از جمله آهن کشی و شاسی کشی می باشد)

5

.هنگام برش آلودگی صوتی و محیط زیستی بسیار بسیار کمتری نسبت به برش سنگ دارد.

6

.این محصول با شماره شناسایی 91224000000 در قوه قضاییه و سامانه مرکزی ثبت مالکیت معنوی جهت ثبت اختراع به ثبت رسیده و نه تنها در ایران بلکه در دنیا مشابه ندارد.

7.به علت ساختار فیزیکی محصول و مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت و ضدآب بودن، قابل استفاده در دیواره های کانکس ها می باشد و می توان در مواقع بحران ها مانند سیل و زلزله به سرعت اقدام به ساخت پناهگاه های مقاوم کرد.

*در ضمن با این محصول، سنگری پیش ساخته در ابعاد 2*2 به ارتفاع 1.5 که قابل باز و بسته شدن سریع و قابلیت جابجایی و برپایی در محلی دیگر را دارا می باشد در لشگر 1 امام حسین اصفهان ارائه شده است.

لازم به ذکر است این محصول به میزان 500 متر مربع در ماه در حال تولید می باشد.