در باره ما

داستان ما

قصاب زاده، کارآفرینی که بعد از تحقیق و آزمایش های علمی بسیار، این روزها وارد فاز تولید نما و تجهیزات ساختمانی شده است.

امیر حسین قصاب زاده 43 ساله اهل اصفهان که دغدغه تولید نما و تجهیزات ساختمانی دارد، معتقد است:« اگر تولید کننده ها که دارایی و سرمایه های ملی کشور هستند را حمایت کنیم، فردا مجبور نخواهیم بود جلوی بیگانه دست دراز کنیم.» او از خاطراتش میگوید: بعد از رفت و آمد های پی در پی و جلب اعتماد اعضای شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان، تصمیم گرفته شد که سرمایه گذاری کامل طرح، طراحی و خلاقیت در ساخت قالب ها از من، علم و فناوری و دانش از شهرک باشد. در سال 1385 پس از دو سال کار مداوم و تحقیقات شبانه روزی با اتمام مراحل تحقیقاتی و مهندسی، به دانش فنی برای تولید و ساخت محصول هایی مثل کامپوزیت چوب-پلاستیک بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن، پوشش ضد حریق، پودر دیر سوز کننده و دیافراگم های لاستیکی صنعتی رسیدیم. کامپوزیت های چوب-پلاستیک آمیزه های مهندسی حاصل از اختلاط فیزیکی الیاف و یا پودر چوب با مواد پلیمری (ترموپلاستیک ها) می باشند. این کامپوزیت ها زیر مجموعه خانواده بزرگی از کامپوزیت ها هستند که از اختلاط فیزیکی مواد سلولزی (بر پایه ضایعات چوب یا کاغذ و الیاف کشاورزی ) و مواد پلیمری (به ویژه ترموپلاستیکها ) و مواد افزودنی ویژه می باشند که تحت شرایط فرآیندی تعریف شده ای تبدیل به محصول مرکب یا کامپوزیت می گردند. پلیمرهای مورد استفاده عمدتاً از دسته ترموپلاستیک ها از جمله پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی وینیل کلرید، اکریلو نیتریل بوتادین استایرن و … می باشند. از جمله موارد کاربردی این محصول میتوان به این موارد اشاره کرد: برای مبلمان شهری نظیر نیمکت های شهری، آلاچیق، ایستگاه های اتوبوس، پاویلیون و محافظ فلاور باکس و…، به عنوان دیوار پوش های خارجی و نما و نیز کفپوش های پروفیلی، مقاطع درب و پنجره های چوب – پلاستی، تایل های(کاشی نماها) چوب – پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مورد مزایای استفاده از کامپوزیت ها میتوان به این موارد اشاره کرد: مقاومت در برابر حشرات، قارچها و جلبکها، مقاومت در برابر رطوبت و آب، تحمل شرایط مختلف آب و هوایی، استحکام مکانیکی مطلوب، وزن حجمی کم و سبک شبیه چوب، قابلیت کاربری شبیه چوب مانند پیچ کرده، میخ خوردن، اره و رنگ کردن، حفظ محیط زیست و بهره گیری از ضایعات چوب و همچنین از ضایعات ترموپلاستیکها، قابلیت شکل دهی و فرم دهی بسیار بالا و نیاز به نگهداری وتعمیرات بسیار پایین دارد. این پودر به عنوان یک افزودنی کارا برای ارتقاء خواص مقاومت در برابر حریق در فرمولاسیون قطعات، فرآورده های صنعتی و ساختمانی و صنایع حمل ونقل مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر به عنوان افزودنی در رزین های اپوکسی، افزودنی در رزین های پلی استر، افزودنی در صنایع کاغذ سازی، به عنوان افزودنی در صنایع نساجی(نظیر کمربند ایمنی خودرو)، افزودنی در تهیه مستربچ های پلی الفین ها(پلی اتیلن و پلی پروپیلن)، به عنوان افزودنی در ساخت فوم های پلی یورتان(صندلی خودرو)، به عنوان افزودنی در ساخت لاستیک های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که تمام مواد اولیه را از داخل ایران تامین می کنیم.

چشم انداز ما

با اتکا به توانمندی ، خلاقیت و پشتکار ایرانی همواره تلاش خواهیم نمود که مجموعه ای پیشرو در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت باشیم و نوآوری ، مسئولیت پذیری در قبال جامعه ، مشتری مداری و دوستی با محیط زیست را فراموش نکنیم تا دنیای بهتری به نسلهای آینده تقدیم کنیم.

ماموریت ما

ما ماموریت داریم تا فرآیندها و اقدامات خود را به گونه ای طرح ریزی و اجرا نماییم که : 1- تولید انواع محصولات مورد نیاز مشتریان با توجه به سه اصل اساسی کیفیت ، قیمت و تحویل مناسب محقق شده و رضایت مشتریان حاصل گردد . 2- سیستم های مدیریت کیفیت همواره در کلیه سطوح سازمان جاری باشد . 3- حداکثر بهره وری ، پرهیز از اتلاف سرمایه های شرکت و حصول حاشیه سود منطقی از خصوصیات بارز آن باشد . 4- منجر به ارتقا سطح دانش و انگیزه کارکنان شده و ایمنی و سلامت کارکنان حفظ گردد . 5- ارزشها و نیازهای جامعه و محیط زیست همواره مد نظر باشد .

گروه صنعتی TMGROUP

گروه صنعتی TMGROUP مفتخر است با بهره گیری از تخصص مهندسین ایرانی در سایه تلاش نیروی جوان خوش فکر و پرتلاش و با به کارگیری مواد اولیه مرغوب محصولی در خور شان خانواده ایرانی ارائه نماید. این مجموعه با چشم انداز رسیدن به برترین برند کشور وهمچنین صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده ودرحال حاضر با تولید گستره فراوانی از محصولات مشغول خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

سالها سابقه و تلاش ما به نتیجه ساخت انواع روشویی کابینتی ، یونیورسال ست و برترین محصول دانش بنیان مجموعه یا همان نماهای پلیمری رسیده است.

کیفیت و نوآوری
90%
مسئولیت پذیری در قبال جامعه
80%
مشتری مداری
85%
دوستی با محیط زیست
85%
جهت مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید